Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestare servicii funerare

Număr anunț
DA40355170
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PSIHIATRIE NUCET (CUI 15579475)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTII FLORINCUTA SRL (CUI RO22342390)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900,83 RON
Valoare atribuită
2.900,83 RON
Data publicării
11.05.2026 10:39
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900,83 RON

din 2.900,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.