Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie mobilier biblioteca la CIA Ama Deus Siret
- Număr anunț
- DA40379164
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39155000-3 · Mobilier de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.816,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.816,52 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 10:47
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.816,52 RON
din 1.816,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro