Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii integrate de consultanță în marketing, comunicare strategică și servicii de implementare
- Număr anunț
- DA40374168
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
- Furnizor / câștigător
- BLACK PEPPER PR & EVENTS S.R.L. (CUI 46455191)
- Cod CPV
- 79413000-2 · Servicii de consultanta in gestiune marketing (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.000 RON
- Valoare atribuită
- 138.000 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 15:15
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
138.000 RON
din 138.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro