Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE NEPUDRATE SEMPERMED SUPREME PLUS
- Număr anunț
- DA40380771
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 18424500-2 · Manusi lungi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.800 RON
- Valoare atribuită
- 32.800 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 11:46
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.800 RON
din 32.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro