- Număr anunț
- DA40375532
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.454,30 RON
- Valoare atribuită
- 6.454,30 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 07:47
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.454,30 RON
din 6.454,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro