Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de spalat cu presiune

Număr anunț
DA40375418
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.438,01 RON
Valoare atribuită
1.438,01 RON
Data publicării
13.05.2026 07:16
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.438,01 RON

din 1.438,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.