Ofertă acceptată Cumpărare directă

ETKT BUCURESTI-TIMISOARA-BUCURESTI 07MAY-08MAY2026

Număr anunț
DA40373099
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.199,25 RON
Valoare atribuită
2.199,25 RON
Data publicării
12.05.2026 14:25
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.199,25 RON

din 2.199,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.