Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 104352656

Număr anunț
DA40366809
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU BUCURESTI (CUI 4316058)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.032,02 RON
Valoare atribuită
6.032,02 RON
Data publicării
12.05.2026 10:27
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.032,02 RON

din 6.032,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.