Ofertă acceptată Cumpărare directă

EMAIL IDEEA BRUN RAL 8017 10 L

Număr anunț
DA40379338
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44812100-6 · Emailuri si smalturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,14 RON
Valoare atribuită
504,14 RON
Data publicării
13.05.2026 10:54
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,14 RON

din 504,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.