Ofertă acceptată Cumpărare directă

R7474/12.05.2026 - BROASCA 43X90mm,PFV,F.CS,YALE Y1 SAI

Număr anunț
DA40374388
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,59 RON
Valoare atribuită
39,59 RON
Data publicării
12.05.2026 15:26
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,59 RON

din 39,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.