Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet 104352372

Număr anunț
DA40363754
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.643,97 RON
Valoare atribuită
1.643,97 RON
Data publicării
12.05.2026 07:23
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.643,97 RON

din 1.643,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.