Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente la tamplaria PVC aferenta cladire C33-sala vizitatori
- Număr anunț
- DA40377873
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
- Furnizor / câștigător
- ROMAR SUDEST CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44908008)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.274,06 RON
- Valoare atribuită
- 3.274,06 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 09:59
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.274,06 RON
din 3.274,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro