Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE TERMOPANE

Număr anunț
DA40380152
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 138 (CUI 4203717)
Furnizor / câștigător
MOSTEANU P&K S.R.L. (CUI 45461721)
Cod CPV
71550000-8 · Servicii de feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.045 RON
Valoare atribuită
5.045 RON
Data publicării
13.05.2026 11:24
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.045 RON

din 5.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.