Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CURIERAT PENTRU DIRECTIA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE

Număr anunț
DA40368297
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE GIURGIU (CUI 24582550)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355,37 RON
Valoare atribuită
2.355,37 RON
Data publicării
12.05.2026 11:21
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355,37 RON

din 2.355,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.