Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFORT PULB.PTR.SOL.INJ.1G 10FL*15ML/CEFTRIAXONUM

Număr anunț
DA40378599
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.587,80 RON
Valoare atribuită
11.587,80 RON
Data publicării
13.05.2026 10:25
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.587,80 RON

din 11.587,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.