Ofertă refuzată Cumpărare directă

OPDIVO 10MG/ML CONC PT SOL PERF FL*4 ML (NIVOLUMABUM)

Număr anunț
DA40369763
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.365,50 RON
Valoare finală
27.370 RON
Data publicării
12.05.2026 12:09
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.