Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gluconat de Calciu 10% solutie injectabila fiola x 10ml 3642567

Număr anunț
DA40375137
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,80 RON
Valoare atribuită
169,80 RON
Data publicării
12.05.2026 16:36
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,80 RON

din 169,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.