Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SPIOLTO RESPIMAT 2,5 MCG/2,5MCG SOL DE INHALAT CT*1 INH +1 CART
- Număr anunț
- DA40369120
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 860,55 RON
- Valoare finală
- 860,55 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 11:48
- Data finalizării
- 13.05.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.