Ofertă acceptată Cumpărare directă

IntegrityCenter@2025 - personalizat -Platforma Informatica de Asistență și Conformitate –Integritate

Număr anunț
DA40375414
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
KYNESYS CONSULTING SRL (CUI 29976653)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.062 RON
Valoare atribuită
1.062 RON
Data publicării
13.05.2026 07:15
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.062 RON

din 1.062 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.