Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII ORGANIZARE EVENIMENT SAPTAMANA INTERNATIONALA ERASMUS +

Număr anunț
DA40378639
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CRAMA ARAMIC DISTRIBUTIE SRL (CUI 36275452)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.750 RON
Valoare finală
13.750 RON
Data publicării
13.05.2026 10:26
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.