Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cistofix cu balonas Cistocat CH10 CH12 CH14 CH16
- Număr anunț
- DA40377599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.165 RON
- Valoare atribuită
- 4.165 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 09:49
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 18:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.165 RON
din 4.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro