Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hrean in otet cu sfecla rosie 4000g

Număr anunț
DA40388132
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
BUCĂTĂRIA CĂLINA S.R.L. (CUI 49836263)
Cod CPV
15331500-2 · Legume conservate in otet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.488 RON
Valoare atribuită
5.488 RON
Data publicării
14.05.2026 09:13
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.488 RON

din 5.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.