Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA40387625
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Lucian Blaga, Baia Mare (CUI 26691090)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI RO5908104)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.161,60 RON
Valoare atribuită
1.161,60 RON
Data publicării
14.05.2026 08:48
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.161,60 RON

din 1.161,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.