Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS APC BVX1200LI-GR Line interactive, 1200VA, 4 prize Schuko
- Număr anunț
- DA40391748
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479,33 RON
- Valoare atribuită
- 479,33 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 11:37
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
479,33 RON
din 479,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro