Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,9% sub estimat
TOPAX 66 11KG Agent de curățare și dezinfecție lichid
- Număr anunț
- DA40391071
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
- Furnizor / câștigător
- ATU14260100 ECOLAB GMBH
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.825 RON 8,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2026 11:10
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.825 RON
din 4.200 RON estimat
8,9%
Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 375 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.