Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Halat de protectie alb si manusi de bucatarie
- Număr anunț
- DA40385709
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.659,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.659,20 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 15:20
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.659,20 RON
din 4.659,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro