Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale publicitare

Număr anunț
DA40389738
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GLORIA 2018 BISTRITA-NASAUD (CUI 39328462)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
37451900-3 · Mingi de handbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850 RON
Valoare atribuită
3.850 RON
Data publicării
14.05.2026 10:18
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.850 RON

din 3.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.