Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dispozitiv pentru aspiratie/transfer de solutii cu valva integrata- MINI-SPIKE V cod 4550560
- Număr anunț
- DA40389037
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.450 RON
- Valoare finală
- 7.450 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 09:53
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.