Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de evaluare - bunuri imobile

Număr anunț
DA40386031
Autoritate contractantă
AGENȚIA NAȚIONALĂ PENTRU MEDIU ȘI ARII PROTEJATE (CUI 51623216)
Furnizor / câștigător
DROJ LAURENŢIU - EXPERT TEHNIC JUDICIAR SI EVALUATOR (CUI 34052977)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
13.05.2026 15:41
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.