Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie si carton pt imprimantele si copiatoarele din dotare

Număr anunț
DA40383170
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
INFLUENT MEDIA SRL (CUI RO17020487)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.488,27 RON
Valoare atribuită
79.488,27 RON
Data publicării
13.05.2026 13:29
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.488,27 RON

din 79.488,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.