Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de demontare, montare si echilibrare roti pentru autoturismul IS 54 VMA DRVB - BVF Baneasa
- Număr anunț
- DA40386209
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- NORD AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 33499234)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,82 RON
- Valoare atribuită
- 181,82 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 15:58
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,82 RON
din 181,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro