Acasă · Licitații
· Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE- CSP
- Număr anunț
- DA40385194
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 24322000-7 · Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.626,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.626,28 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 14:54
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.626,28 RON
din 2.626,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro