Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DAF

Număr anunț
DA40384072
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
Furnizor / câștigător
BIANCHERIA S.R.L. (CUI 38953780)
Cod CPV
34224200-5 · Piese pentru alte vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.357,85 RON
Valoare atribuită
5.357,85 RON
Data publicării
13.05.2026 14:05
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.357,85 RON

din 5.357,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.