Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Computer Desktop ASUS Mini Tower V500, Intel i3-1315U RAM 8GB, SSD 512GB, Windows 11 PRO

Număr anunț
DA40379255
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.180 RON
Valoare atribuită
6.180 RON
Data publicării
13.05.2026 10:50
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.180 RON

din 6.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.