Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pelicula color Kodak Vision Color Negative 16mm 500T/7219 cu serviciu accesoriu de developare
- Număr anunț
- DA40386521
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- MOTION PICTURE MANAGEMENT SRL (CUI RO11494252)
- Cod CPV
- 32354200-1 · Pelicula cinematografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.198,34 RON
- Valoare atribuită
- 6.198,34 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 17:38
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 17:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.198,34 RON
din 6.198,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro