Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu MYYM 4x0.75 mm/Copex metalic cu izolatie PVC 12 mm

Număr anunț
DA40384217
Autoritate contractantă
TERMO URBAN CRAIOVA SRL (CUI RO35182401)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
31321210-7 · Cablu de joasa tensiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.413,50 RON
Valoare atribuită
1.413,50 RON
Data publicării
13.05.2026 14:11
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.413,50 RON

din 1.413,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.