Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutite tocator

Număr anunț
DA40382890
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
HORIBAY ALI S.R.L. (CUI RO44834636)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685,75 RON
Valoare atribuită
2.685,75 RON
Data publicării
13.05.2026 13:17
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.685,75 RON

din 2.685,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.