Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipeta / pipete serologice sterile 1 ml
- Număr anunț
- DA40388773
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 38437100-8 · Pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.175 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 09:43
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175 RON
din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro