Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipete Pasteur 3ML STERILE
- Număr anunț
- DA40384262
- Autoritate contractantă
- SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 14:13
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro