Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet 104331579
- Număr anunț
- DA40376427
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196,69 RON
- Valoare atribuită
- 196,69 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 08:59
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
196,69 RON
din 196,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro