Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor de proximitate RFID Hikvision DS-K1801E, EM, 125 KHz, interior/exterior

Număr anunț
DA40376418
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,28 RON
Valoare atribuită
360,28 RON
Data publicării
13.05.2026 08:59
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,28 RON

din 360,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.