Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robot de tuns gazon/iarba fara fir perimetral Bosch VISIMOW18V-100, 18 V, latime de taiere 16 cm, in

Număr anunț
DA40392502
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39712100-7 · Masini de tuns (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.008,26 RON
Valoare atribuită
3.008,26 RON
Data publicării
14.05.2026 12:10
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.008,26 RON

din 3.008,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.