Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Apa La Fantana
- Număr anunț
- DA40381619
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
- Furnizor / câștigător
- LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
- Cod CPV
- 41110000-3 · Apa potabila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 12:22
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.920 RON
din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro