Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale

Număr anunț
DA40391694
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,03 RON
Valoare atribuită
253,03 RON
Data publicării
14.05.2026 11:35
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,03 RON

din 253,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.