Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare

Număr anunț
DA40385975
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SCARLAT LONGHIN (CUI 29106116)
Furnizor / câștigător
ARONDAS S.R.L. (CUI 44622340)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.600,13 RON
Valoare atribuită
23.600,13 RON
Data publicării
13.05.2026 15:37
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.600,13 RON

din 23.600,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.