Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Evotools - 615012 - Disc abraziv polizor de banc, 300x32x32 mm, granulatie 60
- Număr anunț
- DA40377489
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,66 RON
- Valoare atribuită
- 167,66 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 09:46
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
167,66 RON
din 167,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro