Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDA ABRAZIVA RUL 300 * 10 PCN512X # 24
- Număr anunț
- DA40375611
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808,28 RON
- Valoare atribuită
- 808,28 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 07:59
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
808,28 RON
din 808,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro