Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diazepam 5mg/ml-sol.inj. x 2ml x 5fi-Terapia RO DIAZEPAMUM

Număr anunț
DA40393337
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.912 RON
Valoare atribuită
2.912 RON
Data publicării
14.05.2026 12:48
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.912 RON

din 2.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.