Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nidoflor crema x
- Număr anunț
- DA40390261
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137 RON
- Valoare atribuită
- 137 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 10:38
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137 RON
din 137 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro