Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prestari servicii si consultanta in domeniul SSM si PSI
- Număr anunț
- DA40382888
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT ARGES (CUI 17112386)
- Furnizor / câștigător
- DUMITRESCU ION "CONSULTANTA (CUI 27754650)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.040 RON
- Valoare atribuită
- 12.040 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 13:17
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.040 RON
din 12.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro